Mūsų įmonės veikla, visada remiasi  geriausia kokybe ir ilga darbo patirtimi. Marškinėlius spausdiname aukštos kokybės dažais, kurių pagalba išgauname geriausią ir Jus tenkinančią kokybę. Mes turime įrangą, kurios pagalba galime spausdinti spauda, iki 6 spalvų.

Šilkografija yra spausdinimo būdas, kuriam spausdinamo šilko tinklas yra naudojamos kaip šablonas. Šis metodas, yra laikomas labai patvariu ir universaliu, taip pat šilkografinis marginimo būdas, yra jau labai seniai naudojamas spausdinimo pramonėje. Šilkografinis marginimas labai patvarus, nes naudojama speciali kaitinimo technologija, kuri užtvirtina dažus prie medžiagos ir neleidžia jiems nusitrinti, taip pat prie šios technologijos yra priskiriami ir šilkografiniai transferai. Be to, galutiniame variante paveikslėlis ar tekstas, ant medžiagos, bus lankstus ir nesutrūkinėjęs, net ir po ilgalaikio naudojimo.

Šilkografija plačiai naudojama daugelyje įvairių rinkų. Daugelį metų, šis metodas yra naudojamas norint padengti įvairius paviršius, nuo tekstilės, popieriaus, medienos, plastiko iki stiklo ir keramikos. Mūsų įmonė siekia sukurti tikrus ir ilgalaikius spaudinius, ant minėtų paviršių.

Priklausomai nuo lūkesčių ir mūsų klientų reikalavimų, mes galime atlikti vieną ar kelių spalvų derinius (iki 6 spalvų). Norėdami pagaminti Jūsų užsakymą, mes naudojame – plastizolinius, vandeninius ir ultravioletinio tipo dažus, kurių stiprumas ir sodrumas yra labai didelis, taip pat spalvų paletė, yra labai plati.

Jūs visada galite kreiptis į mūsų įmonės administraciją, norėdami sužinoti daugiau apie bendradarbiavimo sąlygas. Mūsų sprendimai jau įgijo didelį populiarumą Lietuvoje. Mes investuojame ne tik į spausdinimo kokybę, bet ir geros kokybės drabužius (jei klientas nenaudoja savo). Tai leidžia mums pasiūlyti, savo klientams, geriausius sprendimus.

Šilkografija yra viena iš pigiausių formų spausdinimo rinkoje. Be to, naudojantis mūsų paslaugomis, galite gauti daug patrauklių pasiūlymų. Kuo daugiau marškinėlių užsisakote, tuo mažiau mokate už vieną kopiją – ar, tai ne puikus sprendimas? Nelaukite, patikrinkite mūsų pasiūlymą bei juo pasinaudokite, suprasite, kad tai tikrai verta!